Położenie pensjonatu i warunki pobytu

Pensjonat „Pokoje na Rybackiej” zlokalizowany w zachodniej dzielnicy Kołobrzegu, odpowiedniej dla osób ceniących ciszę i spokój. Pensjonat jest obiektem nowym, powstał w 2014 r., ale właściciele zajmują się wynajmowaniem pokoi gościnnych od roku 1995.

Czysta, szeroka i piaszczysta plaża oraz piękny zabytkowy park nadmorski o pow. 6,5 ha znajdują się w odległości ok. 800 m. Park stanowi największą atrakcję tej części miasta i jest wymarzonym miejscem do pieszych wędrówek. Miłośnicy aktywnego wypoczynku mogą korzystać także z pobliskich ścieżek rowerowych i tras biegowych. W bliskiej odległości znajdują się sklepy (Biedronka, Netto, Żabka), punkty gastronomiczne, stacja CPN, kościół, stacja rowerów miejskich oraz przystanki komunikacji miejskiej, która zapewnia doskonałą komunikację ze wszystkimi dzielnicami miasta. Do centrum miasta można dotrzeć spacerem w ciągu 15 minut.
W kilka minut można dojść do portu rybackiego i zaopatrzyć się w różne ryby bezpośrednio od rybaków.

Naszym Gościom oferujemy niepowtarzalny klimat sprzyjający wypoczynkowi w gronie przyjaciół i rodziny, a także spotkaniom towarzyskim przy grillu. Na terenie znajduje się taras ogrodowy ze stołem, ławkami, leżakami i parasolami. Zapewniamy noclegi w pokojach dwu i trzy osobowych przez cały rok. Dodatkowym atutem jest bezpłatny parking na posesji. Można też parkować bezpłatnie przy ulicy. Każdy pokój posiada łazienkę z toaletą, umywalką i prysznicem, lodówkę, czajnik elektryczny, komplet naczyń i sztućców (do pobrania z ogólnodostępnej kuchni), internet WI-FI i przewodowy, ręczniki (odpłatnie) oraz duży telewizor LED. W każdym pokoju znajduje się parawan i leżak lub mata. Pokoje są przestronne, wygodne i klasycznie urządzone. Zapewniamy możliwość bezpłatnego przechowania bagaży, można też wypożyczyć rowery i korzystać z pobliskich ścieżek rowerowych w kierunku Mrzeżyna przez Grzybowo i Dźwirzyno (ok. 25 km) lub w kierunku Ustronia Morskiego (ok. 20 km). Warto dodać że wspomniane ścieżki rowerowe są częścią międzynarodowej trasy rowerowej R10 biegnącej wzdłuż brzegu Bałtyku.

Dla zapewnienia bezpieczeństwa Gości cały teren jest ogrodzony i monitorowany całodobowo.

Dużym atutem położenia pensjonatu jest to, że w bardzo bliskim sąsiedztwie znajdują się dwa ośrodki rehabilitacyjne, w których można korzystać z masaży, kąpieli leczniczych i różnych zabiegów rehabilitacyjnych (OWR Oliwia, ul. Spokojna 8, www.oliwia.kolobrzeg.pl, ORW Magnolia, ul. Bałtycka 39, www.magnolia-kg.pl ).
W niedalekiej odległości od pensjonatu jest hala sportowa Millenium z krytym basenem, kręgielnią i centrum fitness. W pobliskim Zieleniewie i Budzistowie znajdują się ośrodki jazdy konnej.

Z dworca PKP i PKS do pensjonatu na ul. Rybacką można dojechać autobusem nr 5 (należy wysiąść na ul. Jedności Narodowej – kościół) lub taksówką za ok. 10-15 zł